LORO štvorcový sprchovací kút 800x800 mm, rohový vstup
LORO štvorcový sprchovací kút 800x800 mm, rohový vstup
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4780-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Rozměr | 80x80 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevíraní | Skládací |
| Šířka vstupu | 980 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 70.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913968792 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
AURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 80x80x4cm, biela 42511
expedícia do 8 dní250,97 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 800x800mm, rohový vstup, matné sklo GT2280-80M-G
expedícia do 8 dní939,49 €
Pri platbe vopred iba 868,00 €
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 800x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-80C-B
expedícia do 8 dní859,60 €
Pri platbe vopred iba 794,00 €
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 800x800mm, číre sklo, pravé GT5680-80CR-G
expedícia do 8 dní664,75 €
Pri platbe vopred iba 614,00 €


