SLIM keramické dvojumývadlo 120x46cm, nábytkové 1601-120
SLIM keramické dvojumývadlo 120x46cm, nábytkové 1601-120
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1601-120 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 120x46 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 27.0200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913801464 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 121x66x46cm, biela mat strip CR121-3131S-21
expedícia do 8 dní867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €
1 028,42 €
Podobný tovar
MARIA dvojumývadlo 120x46cm, liaty mramor, biela MA120
expedícia do 8 dní311,67 €
Pri platbe vopred iba 296,00 €
Mohlo by vás zaujímať
399,18 €
Pri platbe vopred iba 379,00 €
ARECA dvojumývadlo, liaty mramor, 181x51, 5cm, biela AC181
expedícia do 8 dní439,41 €
Pri platbe vopred iba 417,00 €
LUCIOLA dvojumývadlo 150x50cm, liaty mramor, biela 50154
expedícia do 8 dní406,31 €
Pri platbe vopred iba 385,00 €


