LOTTA nástenná vaňová batéria, rozstup 150mm, čierna LT610B
LOTTA nástenná vaňová batéria, rozstup 150mm, čierna LT610B
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LT610B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LOTTA |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 93 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Prietok (3 bar) | 13.500 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.6600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882845 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lunar T sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 90 x 80 cm, priehľadný, čierny - 834T-090-080-70-00-L
expedícia do 10 dní488,84 €
Mexen Rox L sprchovací kút s posuvnou hlavicou 90 x 80 cm, priehľadný, chróm - 8C2L-090-080-01-00
expedícia do 10 dní427,02 €


