LUCIE galerka s LED osvetlením, 106x70x17cm, biela LU105-0030
LUCIE galerka s LED osvetlením, 106x70x17cm, biela LU105-0030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LU105-0030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Osvetlenie 800 mm, 10W, 791 lm, 5700 K
- Úchytky pre ľahké otváranie
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | LUCIE GALERKY |
| Rozmer | 106x70x17 cm |
| Šírka | 1060 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 10.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 791 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 20.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913883460 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BLUM nábytkový záves naložený, integr.tlmenie, vrátane krytiek, čierny onyx D-71B3550 53205
expedícia do 8 dní6,61 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar-F Duo skladací 90 x 70 cm, priehľadný, kartáčovaná pištoľ gray - 836-090L-070P-66-00
expedícia do 10 dní574,26 €
Mexen Mist-B sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 90 x 70 cm, čierny rošt, čierna - 8A2T-090-070-70-77-L
expedícia do 10 dní362,23 €


