Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm L/P variant DL1015DL3415
Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm L/P variant DL1015DL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL1015DL3415 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 100x90 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 375 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 77.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900396 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, hladká HS10090
expedícia do 8 dní294,03 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €
391,57 €
Pri platbe vopred iba 363,00 €
224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm L/P variant, brick sklo EL1138EL3438
expedícia do 8 dní509,86 €
Pri platbe vopred iba 471,00 €
EASY LINE trojstenný sprch. kút 800x700mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1980EL3115EL3115
expedícia do 8 dní679,00 €
Pri platbe vopred iba 627,00 €
EASY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, číre sklo L/P varianta
expedícia do 8 dní613,36 €


