Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm L/P variant DL1115DL3415
Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm L/P variant DL1115DL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL1115DL3415 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 110x90 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 425 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 90.0200 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900433 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x90x4cm, biela 59111
expedícia do 8 dní362,43 €
Pri platbe vopred iba 336,00 €
224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x90x4cm, hladká HS11090
expedícia do 8 dní298,99 €
Pri platbe vopred iba 279,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 800-900x1000mm L/P variant EL1615EL3415
expedícia do 8 dní447,34 €
Pri platbe vopred iba 413,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 700x900mm L/P variant ZL1270ZL3290
expedícia do 8 dní582,79 €
Pri platbe vopred iba 538,00 €
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800 mm, L/P variant, číre sklo RL1215RL3215
na objednávku832,86 €
Pri platbe vopred iba 769,00 €


