Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1600x1000mm L/P variant DL4315DL3515
Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1600x1000mm L/P variant DL4315DL3515
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL4315DL3515 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 160x100 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 610 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 97.0200 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901126 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 160x100x3, 5cm HI160100
expedícia do 8 dní676,93 €
Pri platbe vopred iba 632,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1300x800mm, L/P variant, číre sklo EL1315EL3215EL3215
expedícia do 8 dní738,05 €
Pri platbe vopred iba 682,00 €
ZOOM obdĺžnikový sprchovací kút 700x800mm, rohový vstup ZL4715L-03
expedícia do 8 dní707,83 €
Pri platbe vopred iba 654,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, okrúhle pojazdy TL1290-5005
expedícia do 8 dní697,07 €
Pri platbe vopred iba 644,00 €


