Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1600x800mm L/P variant DL4315DL3315
Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1600x800mm L/P variant DL4315DL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL4315DL3315 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 160x80 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 610 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 90.9800 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901102 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1250x130x55 mm GMQ38
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x700mm L/P variant ZL1314ZL3270
expedícia do 8 dní659,21 €
Pri platbe vopred iba 609,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1400x1000mm, okrúhle pojazdy TL1410-5005
expedícia do 8 dní749,16 €
Pri platbe vopred iba 692,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm L/P variant ZL1280ZL3290
expedícia do 8 dní596,69 €
Pri platbe vopred iba 551,00 €


