LUCIS LINE sprchové dvere 1500mm, číre sklo DL4215
LUCIS LINE sprchové dvere 1500mm, číre sklo DL4215
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DL4215 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 560 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1470 mm |
| Inštalačná šírka do | 1510 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 62.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729052531 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1250x130x55 mm GMQ38
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
464,42 €
Pri platbe vopred iba 430,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 150x100x3, 5cm HI150100
expedícia do 8 dní632,66 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Zápustný dávkovač mydla, okrúhly, gun metal SP023GM
expedícia do 8 dní19,57 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
SAT B-Way S dávkovač mydla, čierny mat SATDBWAYS99
expedícia do 4 dní49,10 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €


