LUCIS LINE sprchové dvere 1600mm, číre sklo DL4315
LUCIS LINE sprchové dvere 1600mm, číre sklo DL4315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL4315 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 610 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1570 mm |
| Inštalačná šírka do | 1610 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 61.9700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729052548 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
515,42 €
Pri platbe vopred iba 478,00 €
607,55 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 160x100x3, 5cm HI160100
expedícia do 8 dní676,93 €
Pri platbe vopred iba 632,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SOLARIS sprchový stĺp s termostatickou batériou, čierna / zlato WD139G
expedícia do 8 dní437,97 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
Rea Helix sprchový set, brúsené zlato REA-P6621
expedícia do 12 dní222,13 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €
Sprchový systém Hansgrohe Pulsify S na stenu s termostatickou batériou matná čierna 24220670
expedícia do 4 dní1 115,79 €


