Lucis Line štvorcový sprchovací kút 900x900mm Ľ/P variant DL2815DL3415
Lucis Line štvorcový sprchovací kút 900x900mm Ľ/P variant DL2815DL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL2815DL3415 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Skladacie |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 675 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 4 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 60.9900 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900358 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
MIRAI sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90x1, 8cm, biela 73165
expedícia do 8 dní344,22 €
Pri platbe vopred iba 319,00 €
LUCIS LINE hranaté madlo, 20x340x36mm, pár, chróm 92888
na objednávku46,63 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x700mm, hranaté pojazdy TL1670-5002
expedícia do 8 dní731,44 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €
843,62 €
Pri platbe vopred iba 782,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900mm, okrúhle pojazdy TL1690-5005
expedícia do 8 dní766,17 €
Pri platbe vopred iba 708,00 €


