Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1000x800x800mm L/P variant DL1015DL3315DL3315
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1000x800x800mm L/P variant DL1015DL3315DL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL1015DL3315DL3315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 100x80 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 375 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 98.0200 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913901225 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x80x4cm GS10080
expedícia do 8 dní282,47 €
Pri platbe vopred iba 264,00 €
28,62 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
378,46 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
Mohlo by vás zaujímať
735,61 €
Pri platbe vopred iba 680,00 €
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm L/P variant ZL1312BZL3210B
expedícia do 8 dní878,01 €
Pri platbe vopred iba 811,00 €


