SOLARIS stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm / čierna WD006CB
SOLARIS stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm / čierna WD006CB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD006CB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLARIS |
| Výška | 322 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | Vysoká |
| Hmotnosť / ks | 1.3790 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913933486 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
.
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KAISA stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, 235 mm, chróm ZT009
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste , čierna mat/chróm UT007BC
expedícia do 8 dní299,04 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €

