FLAWO stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, zlato mat FR678GB
FLAWO stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, zlato mat FR678GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FR678GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLITER |
| Šírka | 42 mm |
| Výška | 279 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Vysoká, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 1.4020 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913932182 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
86,10 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, max 80mm, zlato mat 7533.370.5.36 59001
expedícia do 8 dní86,10 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 600x1400, spod. príp., 2215 W, čierne W622F-060-140-70
expedícia do 10 dní401,15 €
295,91 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 600x1600, spod. príp., 2532 W, čierny W622F-060-160-70
expedícia do 10 dní453,21 €

