ULTRATAP stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, zlato mat UT007TG
ULTRATAP stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, zlato mat UT007TG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT007TG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 323 mm |
| Hloubka | 234 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 225 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0990 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989636 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SOLARIS stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm WD006
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
906,90 €
Pri platbe vopred iba 860,00 €
CUBEMIX stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm UBC-CM006
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €

