SPY stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, zlato PY07/17
SPY stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, zlato PY07/17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY07/17 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Výška | 298 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Vysoká |
| Hmotnosť / ks | 2.9120 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886034 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
| Tvar batérie | Hranatý |
Príslušenstvo
83,26 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1´1/4, odpad 32 mm, okrúhly, zlato SI517
expedícia do 8 dní126,67 €
Pri platbe vopred iba 120,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato SL017
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, zlatá AU201
expedícia do 8 dní259,37 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
Mohlo by vás zaujímať
598,30 €


