VERSI stojanková umývadlová batéria vysoká, predĺžená hubica, chróm RV007
VERSI stojanková umývadlová batéria vysoká, predĺžená hubica, chróm RV007
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RV007 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 325 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 223 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987618 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chróm, pár NOV76MAC
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Podobný tovar
BEBÉ stojánková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, chróm BB007
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna mat/zlato mat UT018BG
expedícia do 8 dní280,28 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, čierna mat/zlato mat UT004VBG
expedícia do 8 dní306,68 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €
ULTRASAN podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 16cm, čierna mat UT118VB
expedícia do 8 dní332,38 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €

