Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1100x800x800mm L/P variant DL1115DL3315DL3315
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1100x800x800mm L/P variant DL1115DL3315DL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL1115DL3315DL3315 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 110x80 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 425 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 111.0400 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913901263 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
312,90 €
Pri platbe vopred iba 290,00 €
expedícia do 8 dní
45,66 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x80x4cm, biela 46511
expedícia do 8 dní340,57 €
Pri platbe vopred iba 316,00 €
234,24 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x80x4cm, hladká HS11080
expedícia do 8 dní290,72 €
Pri platbe vopred iba 271,00 €
Mohlo by vás zaujímať
194,02 €
214,33 €


