Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1100x900x900mm L/P variant DL1115DL3415DL3415
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1100x900x900mm L/P variant DL1115DL3415DL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL1115DL3415DL3415 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 110x90 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 425 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 127.0200 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913901270 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
289,58 €
Pri platbe vopred iba 268,00 €
expedícia do 8 dní
45,66 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x90x4cm, biela 59111
expedícia do 8 dní362,43 €
Pri platbe vopred iba 336,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x90x4cm, hladká HS11090
expedícia do 8 dní298,99 €
Pri platbe vopred iba 279,00 €
VARESA spŕch. vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 110x90x4cm, biela 72938
expedícia do 8 dní444,03 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1200x700mm, L/P variant, číre sklo EL1215EL3115EL3115
expedícia do 8 dní696,36 €
Pri platbe vopred iba 643,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1200x800mm, L/P variant, Brick sklo EL1238EL3238EL3238
expedícia do 8 dní738,05 €
Pri platbe vopred iba 682,00 €
ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
expedícia do 8 dní728,66 €
Pri platbe vopred iba 673,00 €


