Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1300x800x800mm L/P variant DL1315DL3315DL3315
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1300x800x800mm L/P variant DL1315DL3315DL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL1315DL3315DL3315 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 130x80 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 525 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 107.0100 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913901348 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 130x80x3, 5cm HI13080
expedícia do 8 dní414,61 €
Pri platbe vopred iba 387,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMO17
expedícia do 8 dní254,06 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
Mohlo by vás zaujímať
861,84 €
Pri platbe vopred iba 799,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x700mm L/P variant EL1415EL3115
expedícia do 8 dní499,44 €
Pri platbe vopred iba 461,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1200x800mm, L/P variant, číre sklo EL1215EL3215EL3215
expedícia do 8 dní724,15 €
Pri platbe vopred iba 669,00 €


