Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1600x900x900mm DL4315DL3415DL3415
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1600x900x900mm DL4315DL3415DL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL4315DL3415DL3415 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 160x90 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 610 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 135.9700 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913901188 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
607,55 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
Mohlo by vás zaujímať
812,02 €
Pri platbe vopred iba 750,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1200x1000mm, L/P variant, Brick sklo EL1238EL3438EL3438
expedícia do 8 dní786,67 €
Pri platbe vopred iba 727,00 €
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 900x800 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
expedícia do 8 dní850,23 €
Pri platbe vopred iba 785,00 €


