MAGNIFICA držiak uterákov 608x74mm, brúsená nerez IRPA19
MAGNIFICA držiak uterákov 608x74mm, brúsená nerez IRPA19
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IRPA19 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MAGNIFICA |
| Rozmer | 650x50x80 mm |
| Šírka | 650 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Brúsená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnosť / ks | 1.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913827396 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Doporučujeme přikoupit
MAGNIFICA vykurovacie teleso 608x1806mm, biela s textúrou IR137
expedícia do 8 dní640,06 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MAGNIFICA držiak uterákov 456x74mm, leštená nerez IRPA13
expedícia do 8 dní109,94 €
Pri platbe vopred iba 104,00 €
COLONNA držiak uterákov 298x74mm, leštená nerez IRPA10
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
MAGNIFICA držiak uterákov 510x80 mm, nerez mat IRPA15
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €


