MALVI podlahový žľab s nerezovým roštom, L-910, DN50 60855
MALVI podlahový žľab s nerezovým roštom, L-910, DN50 60855
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-1702-91 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Délka | 910 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Plast |
| Instalace | Do prostoru - rošt |
| Průměr odpadu | 50 mm |
| Délka sprchového kanálku od | 910 mm |
| Délka sprchového kanálku do | 910 mm |
| Průtok | 60 l/min |
| Hmotnost / ks | 2.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117619 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Vrátane roštu | Ano |
| Farba doplnku | nerez |
Podobný tovar
Aqualine MARMI plastový sprchový kanálik s roštom, 910x122x65 mm 1702-90
expedícia do 8 dní106,35 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 100 x 115 cm, priehľadný, chróm - 8A5-100L-115P-01-00
expedícia do 10 dní521,25 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 100 x 115 cm, priehľadný, čierny - 8A5-100L-115P-70-00
expedícia do 10 dní521,25 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H L Duo s pravým pántom 100 x 115 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A5L-100L-115P-65-00
expedícia do 10 dní574,26 €

