MANACOR obklad Basil Green 7,5x15 (0,5m2) (EQ-3) 26908
MANACOR obklad Basil Green 7,5x15 (0,5m2) (EQ-3) 26908
| Výrobca: | Výrobca: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-26908 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | MANACOR |
| Rozměr | 7,5x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 0.5000 m2 |
| Počet ks v balení | 44 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 13.6600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404945800 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | zelená |
| Povrch | lesk |
| Rozmer | 7, 5 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Príslušenstvo
220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla pravá 90 x 150 cm, priehľadná, zlatá - 897-090-100-50-00-P
expedícia do 10 dní244,64 €
ODESSA pneumatická vaňová zástena 970 mm, strieborný rám, číre sklo 37127
expedícia do 8 dní560,60 €
Pri platbe vopred iba 519,00 €
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla pravá 80 x 150 cm, priehľadná, kartáčovaný nikel - 897-080-100-97-00-P
expedícia do 10 dní241,67 €

