MANISA vykurovacie teleso 600x1328, s piatimi madlami pre uterák, chróm IZ111
MANISA vykurovacie teleso 600x1328, s piatimi madlami pre uterák, chróm IZ111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IZ111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MANISA |
| Rozmer | 600x1328 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1328 mm |
| Objem | 5.35 l |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 568 mm |
| Výkon | 341 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držiak uterákov: súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 10.7900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913848308 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Príslušenstvo
94,28 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €
expedícia do 8 dní
26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
CORNER SIMPLY pripojovacia sada ventilov triaxiálne, pravé prevedenie, chróm CP130S
expedícia do 8 dní130,92 €
Pri platbe vopred iba 124,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, chróm MOA-C-300
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Elektrický sušiak Niklas NI1SS-R 657x952 Priame napojenie vpravo Leštená nerez NI1SS-R
na objednávku442,34 €
Pri platbe vopred iba 419,00 €
PMH Elektrický sušiak Niklas NI2B-L 657x1462 Priame napojenie vľavo Čierna NI2B-L
expedícia do 7 dní488,63 €
Pri platbe vopred iba 463,00 €
PMH Elektrický sušiak Niklas NI2B-LK 657x1462 Kábel vľavo Čierna NI2B-LK
expedícia do 7 dní493,27 €
Pri platbe vopred iba 467,00 €


