MARAGUA sklenené gravírované umývadlo na dosku Ø 39,5 cm, číra
MARAGUA sklenené gravírované umývadlo na dosku Ø 39,5 cm, číra
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY214CL |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| Rozměr | 39,5x12 cm |
| Průměr | 395 mm |
| Šířka | 395 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 395 mm |
| Barva | Transparentní/Čirá |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942365 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | ostatní |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podložka medzi umývadlo a dosku, výška 9 mm, chróm
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MURANO BLU, sklenené umývadlo okrúhle 40x14 cm, modrá AL5318-65
expedícia do 8 dní342,99 €
Pri platbe vopred iba 325,00 €


