MARGITHA keramické umývadlo 38x22cm, otvor pre batériu vpravo, carrara
MARGITHA keramické umývadlo 38x22cm, otvor pre batériu vpravo, carrara
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MGT38217 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x10x22 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913999802 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | imitace kamene |
Doporučujeme přikoupit
LATUS XII umývadlová skrinka 35,5x50x20cm, antracit matný
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
LATUS XII umývadlová skrinka 35,5x50x20cm, biela
expedícia do 8 dní118,83 €
Pri platbe vopred iba 113,00 €
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Franke odsávač FTU PLUS 3707 I BK 335.0588.180
na objednávku1 042,43 €
Pri platbe vopred iba 991,00 €


