MARGITHA keramické umývadlo 38x22cm, otvor pre batériu vpravo, pistáciová MGT38223
MARGITHA keramické umývadlo 38x22cm, otvor pre batériu vpravo, pistáciová MGT38223
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MGT38223 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 38x10x22 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115783 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | zelená |
Doporučujeme přikoupit
LATUS XII umývadlová skrinka 35,5x50x20cm, biela
expedícia do 8 dní118,83 €
Pri platbe vopred iba 113,00 €
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
LATUS XII umývadlová skrinka 35,5x50x20cm, antracit matný
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CREST R betónové umývadlo vrátane výpuste, 40x22 cm, čierny granit AR409
expedícia do 8 dní129,86 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
LITOS keramické umývadlo pravé, 45x32 cm, biela 4079
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
RIBERA keramické umývadlo 43x28,5x15 cm, nástenné, otvor pre batériu vpravo AR497
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €

