MARIA umývadlo 75,5x46cm, liaty mramor, biela MA075
MARIA umývadlo 75,5x46cm, liaty mramor, biela MA075
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MA075 |
- Prepadová súprava je súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 75,5x46 cm |
| Šírka | 755 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 14.6300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913836039 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dníUzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dníPodobný tovar
SLIM keramické umývadlo 75x46cm, nábytkové 1601-75
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


