SLIM keramické umývadlo 75x46cm, nábytkové 1601-75
SLIM keramické umývadlo 75x46cm, nábytkové 1601-75
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1601-75 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 75x46 cm |
| Šírka | 750 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 18.2100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913808142 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
PANEDA umývadlová skrinka 74,5x55x45,2cm, biela PN275
expedícia do 8 dní194,03 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Podobný tovar
MARIA umývadlo 75,5x46cm, liaty mramor, biela MA075
expedícia do 8 dní190,70 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €
Mohlo by vás zaujímať


