MARILENA vykurovacie teleso 500x1370mm, čierna mat
MARILENA vykurovacie teleso 500x1370mm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MR137B |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MARILENA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1370 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1370 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 600 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 673 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 12.5700 kg |
| EAN | 8590913988325 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
WICHER vykurovacia tyč s termostatom, 600 W, čierna mat
expedícia do 8 dní115,18 €
Pri platbe vopred iba 107,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom a bluetooth, 600 W, čierna MOA-B-600
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať

