NYMPHA vykurovacie teleso 500x1520mm, chróm LLN152
NYMPHA vykurovacie teleso 500x1520mm, chróm LLN152
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LLN152 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NYMPHA |
| Rozměr | 500x1520 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1520 mm |
| Objem | 6.30 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 400 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 419 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 16.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983405 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
TWIN COMBI pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, pravá, chróm CP461S
expedícia do 8 dní170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
21,39 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Nimco Bormo BR 11055S-26 Držiak na toaletný papier chróm
do týždňa v e-shope19,42 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Nimco Nikau NK 30055R-26 Držiak na toaletný papier rezervný chróm
do týždňa v e-shope30,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €

