MEDIENA umývadlová skrinka 117x50,5x48,5cm, biela mat/dub natural MD122
MEDIENA umývadlová skrinka 117x50,5x48,5cm, biela mat/dub natural MD122
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MD122 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MEDIENA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 117x51x48,5cm |
| Šířka | 1170 mm |
| Výška | 510 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Bílá mat, Hnědá |
| Dekor | Dub natural |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino/masiv |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 31.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868658 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, biela FA311W
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, čierna mat FA311B
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
SAND keramické umývadlo 120x50 cm, 2 OTVORY, ExtraGlaze 9024211
expedícia do 8 dní540,44 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel/čierna, 500 W LT90500B
expedícia do 8 dní52,99 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 500 W LT90501K
expedícia do 8 dní41,55 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Novaservis Elektrická vykurovacia tyč 500W s regulátorom výkonu TT/500
expedícia do 8 dní110,23 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €

