EZARA dvojumývadlová skrinka 140x55x46cm, dub alabama EZ141-2222
EZARA dvojumývadlová skrinka 140x55x46cm, dub alabama EZ141-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ141-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x55x46 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113871 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PURA keramické dvojumývadlo Slim 142x46cm, biela ExtraGlaze 8889111
expedícia do 8 dní604,47 €
Pri platbe vopred iba 573,00 €
43,76 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
86,10 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub/čierna mat LE070-1935 53694
expedícia do 8 dní444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
Kúpeľňový set FILENA 120, biela mat KSET-061 KSET-061
na objednávku1 470,53 €
Pri platbe vopred iba 1 358,00 €
MEDIENA umývadlová skrinka 57x50,7x48,5cm, biela mat/biela mat MD060
expedícia do 8 dní451,48 €
Pri platbe vopred iba 428,00 €

