ZORBA umývadlová skrinka 39x50x21, 5cm, agila
ZORBA umývadlová skrinka 39x50x21, 5cm, agila
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT113-4343 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ZORBA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39x50x21,5 cm |
| Délka | 215 mm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 500 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty, Bezúchytkové otvírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 8.4500 kg |
| EAN | 8590913115325 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | zelená |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ASTER keramické umývadlo Ø 28x11 cm, na dosku AR499
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
MINOR umývadlo na dosku pr. 26cm, liaty mramor, biela MR260
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
ZORBA umývadlo 40x22cm, liaty mramor, batéria vpravo, biela
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový set LATUS X 40, dub mocca KSET-076 KSET-076
na objednávku297,65 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
634,73 €
Pri platbe vopred iba 602,00 €
990,57 €
Pri platbe vopred iba 924,00 €


