MEDIENA umývadlová skrinka 77x50,5x49cm, biela mat/dub graphite MD081
MEDIENA umývadlová skrinka 77x50,5x49cm, biela mat/dub graphite MD081
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MD081 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MEDIENA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 76x51x48,5cm |
| Šířka | 760 mm |
| Výška | 510 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Bílá mat, Hnědá |
| Dekor | Dub graphite |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino/masiv |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 28.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868566 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
SAND keramické umývadlo 80x50 cm, ExtraGlaze 9022111
expedícia do 8 dní351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, čierna mat FA311B
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TEKA CLASSIC Nerezový drez 1B CN (A01017) 10119070
expedícia do 14 dní113,97 €
Pri platbe vopred iba 102,00 €

