METRO DOS vykurovacie teleso 500x1100 mm, biela mat IR432T
METRO DOS vykurovacie teleso 500x1100 mm, biela mat IR432T
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR432T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | METRO DOS |
| Rozmer | 500x1100 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Objem | 3.50 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 470 mm |
| Výkon | 343 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 8.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913945281 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, matné sklo, pravé GT5690-11MR-CH
expedícia do 8 dní735,61 €
Pri platbe vopred iba 680,00 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 90 x 110 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A5-090L-110P-55-00
expedícia do 10 dní524,18 €


