METRO DOS vykurovacie teleso 500x1100 mm, čierna mat IR432TB
METRO DOS vykurovacie teleso 500x1100 mm, čierna mat IR432TB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR432TB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | METRO DOS |
| Rozmer | 500x1100 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Objem | 3.50 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 470 mm |
| Výkon | 343 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 8.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913945199 |
| Taric | 73221900 |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Príslušenstvo
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
CUBE pripojovacia sada ventilov ručná rohová, čierna mat CP4510BS
expedícia do 8 dní255,82 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
Mohlo by vás zaujímať
251,66 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
316,47 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €


