METRO DOS vykurovacie teleso 500x1100mm, čierna mat IR432

- Doprava zadarmo nad 400€
METRO DOS vykurovacie teleso 500x1100mm, čierna mat IR432
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR432 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | METRO DOS |
| Rozmer | 500x1100 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Objem | 3.50 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozstup pripojenia | 470 mm |
| Výkon (W) | 343 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť | 8.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890574 |
| Taric | 85162910 |
.
Doporučujeme přikoupit
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom a bluetooth, 400 W, čierna MOA-B-400
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €

