METRO-E elektrické vykurovacie teleso rovné 500x1340 mm, 500 W, čierna mat
METRO-E elektrické vykurovacie teleso rovné 500x1340 mm, 500 W, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ME513B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | METRO-E |
| Rozmer | 500x1340 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1340 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 500.00 W |
| Výbava | Vykurovacia tyč/fólia (el. vykurovanie) súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 16.2000 kg |
| EAN | 8590913935169 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 140 cm s pracovnou doskou, 2 zásuvky, matne šedá - 91A10-14047-2-BFFC62
expedícia do 10 dní586,04 €
924,68 €
Pri platbe vopred iba 877,00 €


