METRO LIGHT vykurovacie teleso 300x1500mm, chróm IR446R
METRO LIGHT vykurovacie teleso 300x1500mm, chróm IR446R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR446R |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | METRO LIGHT |
| Rozmer | 300x1500 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 3.20 l |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 270 mm |
| Výkon | 276 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 4.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913911842 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, chróm KTX-C-300
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
METRO LIGHT vykurovacie teleso 300x1500 mm, čierna mat IR446TB
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
METRO LIGHT vykurovacie teleso 400x1500 mm, čierna mat IR447TB
expedícia do 8 dní206,00 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €
HORIZON vykurovacie teleso 330x1500 mm, čierna mat IR195
expedícia do 8 dní711,21 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €


