METRO LIGHT vykurovacie teleso 400x1140mm, chróm IR445R
METRO LIGHT vykurovacie teleso 400x1140mm, chróm IR445R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR445R |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | METRO LIGHT |
| Rozmer | 400x1140 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 1140 mm |
| Objem | 2.70 l |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 200 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 370 mm |
| Výkon | 247 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 6.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913911835 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 200 W, chróm KTX-C-200
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KLUDI 38828 podomietkové teleso k sprchovej batérii
na objednávku100,10 €
Pri platbe vopred iba 95,00 €
516,34 €


