MIKELA stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, nikel 1106-30NK
MIKELA stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, nikel 1106-30NK
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1106-30NK |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 101 mm |
| Výška | 414 mm |
| Hloubka | 261 mm |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 218 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 3.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997785 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | nikl |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
HEBE stojanková drezová batéria so sprškou, chróm HT430
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mohlo by vás zaujímať
362,55 €
Pri platbe vopred iba 344,00 €
Aqualine ZOJA/KERAMIA FRESH skrinka horná 50x76x23cm, dub platin 51304
expedícia do 8 dní98,73 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €

