MIMOA obdĺžniková vaňa 170x80x39cm, ivory
MIMOA obdĺžniková vaňa 170x80x39cm, ivory
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71713.40 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 170x80x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 218.00 l |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 18.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729059660 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 120x100cm, sivá mat 57493
na objednávku470,78 €
Pri platbe vopred iba 445,00 €
Mexen Hugo obdĺžniková sprchová vanička SMC 120 x 100 cm, biela, čierny kryt - 42101012-B
expedícia do 10 dní241,83 €
Mexen Hugo obdĺžniková sprchová vanička SMC 120 x 100 cm, čierna, nerezový kryt 42701012-X
na objednávku252,21 €

