MIMOA obdĺžniková vaňa 170x80x39cm, sivá
MIMOA obdĺžniková vaňa 170x80x39cm, sivá
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71713.30 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 170x80x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 218.00 l |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 18.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729059653 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Podstavec k akrylátovej vani Polysan, L-515 mm, pár PO60-60
expedícia do 8 dní32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto+ Sprchová zástena s policou 100 x 200 cm, biely vzor, čierna - 800-100-121-70-85
expedícia do 10 dní262,11 €
Mexen Kioto voľne stojaca sprchová stena 100x200, pruhy 8, kefa. meď 800-100-002-65-09
expedícia do 10 dní264,46 €

