MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 3x dvierka, 120x70x16cm, borovica rustik MC121-0016
MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 3x dvierka, 120x70x16cm, borovica rustik MC121-0016
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC121-0016 |
Dostupnosť:
na objednávku
- 9 výškovo nastaviteľných sklenených políc
- pánty BLUM s tlmením Blumotion
- v cene LED osvetlenie nad galerka
- kovová úchytka pre jednoduché otváranie
- zapnutie / vypnutie osvetlenia cez externý vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIRRÓ |
| Rozmer | 120x70x16 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 10.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 791 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 37.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913897009 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RIWA galerka s LED osvetlením, 101x70x17cm, dub alabama RIW100-0022
expedícia do 8 dní433,71 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
AROWANA zrkadlo v ráme 1200x600mm, čierna mat AWB1260
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
635,43 €
Pri platbe vopred iba 603,00 €


