MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 60x70x16cm, ľavá/pravá, brest bardini MC060-0013
MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 60x70x16cm, ľavá/pravá, brest bardini MC060-0013
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC060-0013 |
Dostupnosť:
na objednávku
- 3 výškovo nastaviteľné sklenené police
- pánty BLUM s tlmením Blumotion
- v cene LED osvetlenie nad galerka
- kovová úchytka pre jednoduché otváranie
- zapnutie / vypnutie osvetlenia cez externý vypínač
- pravé alebo ľavé otváranie
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIRRÓ |
| Rozmer | 60x70x16 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 6.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 457 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 19.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896866 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
108,15 €
Pri platbe vopred iba 103,00 €
129,51 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
172,20 €
Pri platbe vopred iba 163,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GEMINI zrkadlo s LED osvetlením 550x550mm GM055
expedícia do 8 dní158,68 €
Pri platbe vopred iba 151,00 €
MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 60x70x16cm, ľavá/pravá, biela MC060-0030
expedícia do 8 dní431,91 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €
DURANGO zrkadlo s LED osvetlením 600x800mm, senzor DG060
expedícia do 8 dní268,26 €
Pri platbe vopred iba 254,00 €


