MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 60x70x16cm, ľavá/pravá, dub alabama MC060-0022
MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 60x70x16cm, ľavá/pravá, dub alabama MC060-0022
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC060-0022 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIRRÓ |
| Rozmer | 60x70x16 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 6.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 457 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 19.0000 kg |
| EAN | 8590913940477 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
RIWA otvorená polica 20x70x15cm, dub alabama RIW200-0022
na objednávku83,26 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
RIWA otvorená polica 30x70x15cm, dub alabama RIW300-0022
expedícia do 8 dní133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 60cm, chróm SH060
expedícia do 8 dní20,63 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AROWANA zrkadlo v ráme 600x800mm, chróm AW6080
expedícia do 8 dní97,48 €
Pri platbe vopred iba 92,00 €
NIROX zrkadlo v ráme 600x800mm, biela mat NX608-3131
na objednávku125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
PIRI zrkadlo s LED osvetlením 50x70cm PR500
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €


