MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 80x70x16cm, biela MC080-0030
MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 80x70x16cm, biela MC080-0030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC080-0030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- 6 výškovo nastaviteľných sklenených políc
- pánty BLUM s tlmením Blumotion
- v cene LED osvetlenie nad galerka
- kovová úchytka pre jednoduché otváranie
- zapnutie / vypnutie osvetlenia cez externý vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIRRÓ |
| Rozmer | 80x70x16 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 8.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 568 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 22.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913883002 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
RIWA otvorená polica 20x70x15 cm, biela lesk RIW200-0030
expedícia do 8 dní83,26 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
RIWA otvorená polica 20x70x15 cm, ľavá/pravá, biela lesk (RW250) RIW250-0030
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
RIWA otvorená polica 30x70x15 cm, biela lesk RIW300-0030
expedícia do 8 dní133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SCULE zrkadlo v ráme, 80x150cm, strieborná IN334
expedícia do 8 dní228,41 €
Pri platbe vopred iba 217,00 €
525,14 €
Pri platbe vopred iba 498,00 €
SCULE zrkadlo vo vyrezávanom ráme, 70x100cm, čierna IN167
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €


