MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 80x70x16cm, dub strieborný MC080-0011
MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 80x70x16cm, dub strieborný MC080-0011
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC080-0011 |
Dostupnosť:
na objednávku
- 6 výškovo nastaviteľných sklenených políc
- pánty BLUM s tlmením Blumotion
- v cene LED osvetlenie nad galerka
- kovová úchytka pre jednoduché otváranie
- zapnutie / vypnutie osvetlenia cez externý vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIRRÓ |
| Rozmer | 80x70x16 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 8.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 568 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 22.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896903 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 80cm, chróm SH080
expedícia do 8 dní22,77 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Mohlo by vás zaujímať
STEN zrkadlo s LED podsvietením 67x92cm NA372
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
513,76 €
Pri platbe vopred iba 487,00 €
CROSS zrkadlo v drevenom ráme 70x80cm, buk
expedícia do 8 dní277,16 €
Pri platbe vopred iba 263,00 €


